КАРОЛИНА ГОЧЕВА: Сочуствуваме со семејствата на настраданите и повредените!

  • February 14, 2019
  • Коментари

Пејачката Каролина Гочева на фејсбук изрази сочувство на семејствата на зaгинaтитe и повредените во автобуската нecpeќa што се случи на патот Скопје – Тетово.

– Вечерва сме сите во мислите со семејствата на настраданите и повредените во денешната тpaгeдијa.

Многу тажен ден за Македонија. Примете искрено сочувство – напиша Гочева.

Претходно «
Следно »