КАТЕРИНА ИВАНОВСКА ПОВТОРНО ЌЕ СТАНЕ МАЈКА: Малиот Вања ќе добие братче или сестричка!

  • March 21, 2019

Катарина Ивановска повторно ќе стане мајка! Ова е информацијата која што ја доби „Убавина и здравје“, а манекенката е во рана бременост и за истата знаат само најблиските.

Инаку, манекенката и нејзиниот партнер Цобе веќе го имаат синот Вања кој неодамна наполни една година, а непосредно по неговото раѓање убавицата во интервју за „Вечер“ истакна дека мајчинството ја променило во целост, но откри и дека не е од оној тип на жени кои откако ќе добијат дете апсолутно се повлекуваат и немаат социјален живот.

Претходно «
Следно »