КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО CPУШИ ИНСТАГРАМ: Со фотографија без шминка собра повеќе од 5 милиони лајкови!

  • April 19, 2019
  • Коментари

Сетрата на Ким Кардашијан, Кајли Џенер покажа како изгледа во природно издание.

Имено Кајли објави фотографија без шминка и ги зaпaли социјалните мрежи.

Фановите воодушевени од нејзиниот изгледа редеа кометари, а за само неколку часа на фотката има над 5 милиони лајкови.

„Би сакала и јас да имам пеги“ гласи еден од коментарите, додека друг вели „прекрасна си“.

Претходно «
Следно »