August 12, 2020, 7:38 pm

КАЈ ИМА ВИСКИ ТАМУ Е И ПЕТРЕ: А, богами таму е и Софија!

Поврзано

Додека Заев лaжно се откажува од патни трошоци, во Кисела Вода СДСМ троши 350 илјади евра за партиски вработувања

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти, кои според нив, го одбележаа денот: На повидок нов октопод и втор ТАТ, пропадна Еуростандард банка. Милиони евра...

Димитриеска-Кочоска: Пpoопаѓањето на Еуро Стандард банка претставува уште еден голем нeyспех на актуелната власт и сeриозен удap на бизнисот и над 55.000 пензионери и...

Пpoпаѓањето на Еуро стандард банка претставува уште еден голем нeуспех на актуелната власт и сериозен удaр во банкарскиот и...

Бoнбoна бизниc: Пoкaчyвaњeто на стpyјата е за личнo бoгaтeње на Зaeви?

Покачувањето на струјата е директен удар врз граѓаните на Република Македонија кои повторно се изманипулирани од Зоран Заев и...
- Advertisement -

Се почести се озборувањата од собраниските кулоари за проблемот со алхохолот и развратноста на Петре Шилегов кој откако станал пратеник почнал да се однесува со уличарски манири

petre

Иако досега нашиот репортер неколкупати сведчеше за испадите на алхохолизираниот Шилегов, и неговото непристојно однесување кон колешките во Собранието на Р.Македонија, доказот за тоа пристигна пред неколку дена кога за време на комисиската расправа за извештајот на Катица беше забележан како си разменуваат „ишарети“ со Софија Куновска.

По враќањето од „паузата“ на која заминал со Куновска, Петре се вратил во салата во која видно вознемирен од тоа дека бил забележан на камера како си пушта „ишарети“, со уличарски речник им се обрати на пратениците.

Не бидете како Петре, кажете НЕ на алхохолот!

1 коментар

Latest News

Пендаровски едно зборува, друго прави: Дали претседателот му дава дополнителни 20 дена на Заев за „пазар“ за мнозинство?

Најавата дека утре претседателот Стево Пендаровски ќе му го даде мандатот за формирање на Влада на Зоран Заев не...

Додека Заев лaжно се откажува од патни трошоци, во Кисела Вода СДСМ троши 350 илјади евра за партиски вработувања

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти, кои според нив, го одбележаа денот: На повидок нов октопод и втор ТАТ, пропадна Еуростандард банка. Милиони евра пари на граѓаните се испумпуваат...

Анализа на Народна банка: Храната поскапела во јули, инфлaцијата ќе оди нагоре

Храната поскапела во јули, инфлацијата ќе оди нагоре, покажуваат податоците на Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка, на кој биле разгледани движењата...

Касами нема да оди на лидерската кај Ахмети

Лидерот на движењето Беса, Билал Касами нема да присуствува на утрешната средба иницирана од претседателот на ДУИ Али Ахмети, по повод годиншнината од потпишување...

Заев и Гаши имале приватна ручек средба, не се разговарало за формирање влада

Лидерите на СДСМ Зоран Заев и на Алтернатива Африм Гаши денеска во хотелот Белви имале приватна ручек средба и на неа не се разговарало...

More Articles Like This