КЛАДБА СИ Е КЛАДБА: Тројца ракометари мораа да се шишаат „лустер“!

  • January 18, 2018
  • Коментари

Дејан Манасков, Столе Стоилов и Филип Кузмановски со нов имиџ ќе ги продолжат натпреварите на Европското ракометно првенство. Тројцата ракометари направија заедничка фотографија со новите фризури и ја споделија на социјалните мрежи.

Новиот имиџ е поради интерна кладба и тие мораа да се ишишаат „лустер“.

Претходно «
Следно »