КЛАСИЧНА УБАВИНА:Ирина Шајк одушеви на Канскиот филмски фестивал

  • May 10, 2018

Ирина Шајк го засили гламурот на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал. Убавата Русинка изгледаше занесно на прикажувањето на филмот „Yomeddine“.

Класичниот црн фустан таа го надополни со блескав накит од Шопард и мејкап изглед со црвен кармин.

Претходно «
Следно »