КОГА СЕ ЗЕМАА, КОГА СЕ РАЗВЕДОА: Северина си фатила швалер од Сплит, бизнисмен и политичар – ќе го остава синот на Кеба!

Поврзано

ЗАБАВА(Видео) Неверојатна сцена: Орел грабна ајкула

Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на речиси неверојатен настан – тие виделе орел што грабнал ајкула од...

Се одлучи дека е доволно за овој живoт – Нaјплoднaтa жена на светот, која рoди 43 деца, реши дека повеќе нема да рaѓa

Мариам Набатанзи (41) од Уганда досега родила дури 43 деца, од кои на петпати четворки, четирипати на свет донела...

Поука: Водел буpен живот и имал многу пари, но на крајот од животот побарал само една работа

Кога ќе помислите дека парите се сѐ во животот, сетете се на оваа приказна… Еден богат човек бил на болничка...

Хрватската пејачка Северина Којиќ веќе извесно време планира да го остави својот сопруг Игор Којиќ поради тоа што тајно се гледа со еден хрватски бизнисмен.

Имено како што пишуваат хрватските медиуми Северина ужива покрај десет години постариот бизнисмен од Сплит кој во исто време е и политичар.

-Северина и Игор веќе подолго време имаат криза во бракот, бидејќи пејачката тајно се гледа со еден сериозен бизнисмен и политичар. Пејачката на сите начини се обидува да се разведе без многу драма и да биде среќна со бизнисменот, вели извор близок до парот.

Но освен разводот, Северина не е во добри односи ниту со свекорот и свекрвата кои и замериле на снаата што не дошла во нивниот дом на нивната куќна слава.

Актуелно

Шokaнтнa ayдио бomбa: “Рашо одобри, се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да...

Шокантна нова аудио бомба се појави на социјалните мрежи во која се слушаат два гласа за коисе тврди дека...

(Фото) Нeврeмeтo нарави хaoc во Скопје

Невремето кое пред малку го затекна главниот град на Македонија предизвика хаос во собраќајот. Голем број возила чекаат во километарски колони, возачите се нервозни...

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари. Неговото обраќање може да го следите...

Чулев: Изборни нepегуларности нajcтрого ќе се caнкционираат, без разлика од која партија доаѓаат

Главен акцент треба да се стави на спречување на секаков вид на изборни нерегуларности, кои најстрого ќе бидат санкционирани, без оглед од која политичка...

(Видео) По зakaните по неговиот и животот на Јовановски, Дуковски видно вознемиpeн, известени се и амбасадите

Видно вознемирен и нервозен вака може единствено да се опиште денешниот настап на адвокатот на Бојан Јовановски, Сашо Дуковски при изјавата пред обвинителството откако...

Повеќе вести