Кога ќе се претера со фотошопот

Поврзано

Дpckи, безобpaзни и нacилни мажи не ни требаат: Снеже Велков со моќен статус кој треба да го прочита секоја жена

Моќен статус на Снеже Велков кој треба да го прочита секоја жена! Снеже не ретко знае, својата моментална инспирација, понесена...

Роди близнаци на 64-годишна возраст: Bpxoвниот суд пpecуди да ѝ се одземат бидејќи таа не може да се грижи за нив

Сметаат дека „не е во можност да се грижи за нив“ Шпанскиот Врховен суд наведува дека одлуката се заснова на...

(Видео) Maкeдониja има со што да се гopдee: Maкедонските „Boлци“ добиja пpoмо видeo oд HAТО

Македонските специјални сили „Волци“ во Германија извежбуваат операции со американски „зелени беретки“ и колеги од други НАТО-земји, како подготовка...
- Advertisement -

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да ги објават на социјалните мрежи. Сите сакаат да се престават во најдоброто издание, тоа не е лошо, нормално само додека не се претера.

Дел од медиумите дури знаат да направат и листа на најлошо фотошоп. На една таква листа се најдоа и популарните и атрактивни пејачки од екс југославија Јелена Карлеуша и Маја Шупут.

На порталот „Боред Панда“ се појави фотка од хрватската пејачка Маја Шумут.

-Хрватска пејачка. Дали е тоа истата личност, стои покрај нејзината фотографија.

Српската пејачка Јелена Карлеуша со дури четири фотографии се појави на истиот портал.

Latest News

Фрчкоски нема да биде амбасадор во САД, не може да добие бeзбедносен сeртификат?

Пратеникот Антонио Милошоски на Фејбук објавува дека Љубомир Фрчкоски нема да замине амбасадор во САД и оти за ова...

More Articles Like This