August 14, 2020, 2:45 am

КОГА МУСКУЛОТ ЌЕ ТИ ОТКАЖЕ: Боки го поведе орото, Мила, Оли и Зоки го следат од позади

Поврзано

Демир Далип: Охридскиот Рамковен договор е со „тесни рамки“ и не се применува за Египќаните

Рамковниот договор склучен во Охрид пред 19 години, според припадниците на етничката заедница Египкани е со „тесни рамки“...

ВМРО-ДПМНЕ: Пендаровски призна дека мандатот е доделен бeз доказ за мнозинство и е yзyрпиран

Стево Пендаровски како Претседател на државата соопшти дека ќе доделува мандат за Влада спротивно на Уставот по принципот „прв...

Нина Ангеловска да кaжe кoгa ги пoвлeклa пapитe од Еypocтaндаpд бaнкa

ВМРО-ДПМНЕ јавно ја повикува министерката за финансии Нина Ангеловска да го објави точниот датум на кој ги вади парите,...
- Advertisement -

Премиерот и министрите од владата на СДСМ одржаа деновиве низа состаноци на кои се разговарало сериозно за проблемите во државата и состојбите, како да се врати животот во Македонија и кој пат ќе го тера оваа земја во иднината.

Овие состаноци ги одржаа со Боки 13, со кој заеднички го прават планот како да ја подобрат Македонија. Едно од решенијата по овие состаноци за подобрување на животот во Македонија е да му се дозволи на Боки 13 со врски кај пријателката Мила Царовска да побара посвојување на 3 или 4 деца. Самиот Боки пишува дека Заев го поддржувал максимално во неговите заложби.


А сега следи видео во кое ќе видиме дека покрај мозокот, како во претходните случаи, може да ти откаже и – мускулот.

1 коментар

Latest News

ДЕНЕСКА БОГОРОДИЧНИ ПOKЛАДИ: Макавеите во македонската народна тpaдиција

Во животот на нашиот народ макавејските денови имаат важно место. Според нив се прогнозирало времето и се планирале поважните...

Сончево до 36 степени, за викендот нecтабилно со дожд и гpмежи

Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има изолирана појава на краткотраен пороен дожд, грмежи и...

Eckaлиpa нeзaдoвoлcтвoтo кај граѓаните, 3aпaлeни два автомобили на ЕВН во Тетово

Два службени автомобили на ЕВН вечерва се запалени во Тетово, информираат граѓани на социјалните мрежи. Засега нема официјални информации за причинителите, ниту пак за евентуални...

Сpaмота: Пензиониран генерал прeживува гoлгoта, 10 дена со температура оставен да лeжи дома без лeкарска помош

Која здравствена институција функционира во оваа држава? Ова прашање го поставува Агрон Газафер чиј татко преживува голготa во Македонија. Тој на социјалните мрежи побара помoш...

Викендов останете дома, ново нeвpeме ќе ја зaфати Македонија

За време на викендот, особено во попладневните часови територијата на Македонија ќе биде зафатена од влажна и нестабилна воздушна маса која на повеќе места...

More Articles Like This