Кога Џеј Ло прави скара во дворот по долна облека, комшиите и Твитер колабираат… (ФОТО)

  • December 6, 2018

Латино дивата Џенифер Лопез, која мошне активно ја рекламира премиерата на својот нов филм „Втор чин“ чија премиера е закажана за 21 декември, го доведе до колапс Твитер со жешката еротска фотосесија.

Имено, Џеј Ло, сликана само во секси долна облека од црна тантела, покажува како таа умее да пече скара во дворот. Комшиите се разбира, наредени на оградата учат скараџиски занает, ама и… собираат инспирација…. за по дома!

Латино дивата Џенифер Лопез, која мошне активно ја рекламира премиерата на својот нов филм „Втор чин“ чија премиера е закажана за 21 декември, го доведе до колапс Твитер со жешката еротска фотосесија

Таа не ја крие својата среќа во нејзиниот професионален и приватен живот, негирајќи ги сите гласини за наводната венчавка со бејзбол легендата Алекс Родригез.

Џеј Ло уверува дека не постои свадбен план, иако веренички прстенот доби уште во текот на летото од страна на Родригез.

Извор:вистина.мк

Претходно «
Следно »