КОИ ВРСТИ НА СПОНЗОРУШИ ПОСТОЈАТ: Неколку врсти на женски и машки спонзоруши

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Еве неколку типа на СКОПСКИ ФРАЕРИ и СКОПСКИ ДЕВОЈКИ кои се деноноќно неподносливи.

Машка спонзоруша

Опасна група мажи магнет за татините миленички. Ќе си начекаат размазена девојка со многу пари, бесна кола…по некое време нормално почнува да позајмува пари,кола како да е се негово ….бидејќи сето ова е од “љубов“.

Набилдани мангупи

Напукани со стероиди, кои резервирале сепаре, нарачале виски и собрале неколку девојки, кои пак, искочиле со цел да налетаат токму на нив. Совршена комбинација.

Синче на мама и тато

Момци кои си живеат со своите родители бидејќи не можат да се мачат за 300 евра. Тие имаат завршено факултет, но подобро е да си седат дома и да си чекаат од маме и тате отколку да се мачат.

Вечни ергени

Овие момци имаат богато портфолио, бурно минато и се авантуристи во душа. Имаат стандард муабет кој им е проверен и веруваат дека можат да ја освојат која девојка и да посакаат.

Дечко во сериозна врска

Иако има серизна врска и е во голема љубов со својата девојка тоа не му пречи да брка малолетни девојки.На никој не му е јасно како функционираат.

Додека кај девојките постојат два типа кои “бркаат” само богати момци, дедовци и како најбитната работа на светот им е да не им се скршат гел ноктите или да носат “марка” облека, купена со “нечии” пари.

Евтина копија од некој бренд

Газот и градите во преден план, кармин ставен на усната во облик на буквата О. Носат евтина копија од некој бренд. Се смеат со затворена уста. Исклучиво седат во познати кафулиња со познати градски фаци.Вечерта ја поминуваат седејќи со една пијачка во рака чекајќи некој да им пријде за да ги почести и одвезе до дома со својот бесен автомобил.

Девојки кои ловат лесен плен

Опасна група на девојки кои ловат лесен плен, што ќе го омажат и ќе му се уселат пред да каже „ДА“. Обично ова се девојки кои навистина се жедни по многу пари и нарушени семејни вредности или натурализирани скопјани со надеж за подобар живот. Овој тип на девојки ако начекаат добра прилика итро ја започнуваат играта, пополека влагаат во животот на дечките манипулирајќи ги со својот изглед во кој тие вложуваат. За почеток се прават елита и јадат по сакпи ресторани.

“Спонзоруши” има насекаде, ги имало и ќе ги има. Некого го натерала маката, а некого бесот и бессмисленоста на сопственото постоење. За некого макотрпна е и оваа работа, треба да се тактизира, да се биде добра љубовница и фина девојка истовремено. Очигледно за да се стане спозноруша треба да поминете низ еден тежок цел процес.

 

(Skopjeinfo.mk)

Актуелно

(Cтpoгo дoвepливo)Палчо објави „kaтиљ ферман“ за Мијалков, Заев, Русковска и Кацарска во врска со организацијата на 27.април

Политичкиот аналитичар Љупчо Палевски, рано изутринава околу 01.00 часот по полноќ на својот ФБ профил објави „катиљ ферман“ составен...

(Видео) Кичеец беше повикан на давање на дополнителни информации и сознанија

На разговор, односно на давање на дополнителни информации и сознанија беше повикан Зоран Милески-Кичеец, истакнува министерот за внатрешни работи Наќе Чулев во интервју за...

(Видео) Нова бoмбa – Заев договора да пaднaт cyдcки предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

На социјалните мрежи, утринава, се појави нова аудио бомба на која може да се препознае гласот на поранешниот премиер Зоран Заев. Од соддржината на...

Мицкоски: Имаме преодна стратегија за да се справиме со здравствената и економската криза

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Топ тема на телевизија Телма, посочи дека граѓаните ги интересира кој ќе понуди политика...

Мицкоски: Кога зборуваме за обнова пред се зборам за вредности, чесност и работа

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ во гостување во емисијата Топ Тема на телевизија Телма рече дека она што го ветува ВМРО-ДПМНЕ во програмата Обнова...

Повеќе вести