January 27, 2021, 5:06 pm

Кортни ја гaѓaше со шишe Ким, а таа ѝ се пушти да ја тeпa: Дpaма во peaлното шoу на семејството Кардашијан

Поврзано

Мечka бpkала скијачи по скијачка патека

Љубителите на зимските спортови во еден ски-центар во Романија останале во шок откако на патеката влетала мечка. Неверојатната сцена,...

Кога ќе се претера со фотошопот

Многу луѓе денеска своите фотографии се обидуваат да ги доработат во фотошоп или со разни филтери, пред истите да...

MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може...
- Advertisement -

Крис Џенер (64) на фановите на реалното шоу „Keeping Up With Kardashians“ им открила дел од драмата која се случила во првата епизода од 18. сезона.

Таа на својот профил на Инстаграм објави кратко видео во кое се гледа ривалството помеѓу нејзините ќерки Ким и Кортни Кардашијан.

Во многу драматичниот клип, Ким и Кортни физички се пресметаа.

Кортни прво со шише ја гаѓаше својата сестра, а Ким поради тоа збесна и тргна да ја удри, обраќајќи и се со зборовите: Никоаш не ми приоѓај така“.

Во видеото не се гледа дали дошло до поголема физичка пресметка, но се гледа како се навалува Кортни за да го избегне ударот од Ким.

Некои фанови се изненадени од тоа што Кортни и понатаму учествува во реалното шоу, а со оглед на тоа дека таа на крајот на 17. сезона кажа дека е изморена и дека приоритет и се децата и дека сака да направи пауза од снимањата.

– Имам три деца кои ми се приоритет. Она што сакам да го кажам е дека стигнав до точка каде веќе не сум среќна. Сите ја имаме таа точка. Животот е краток. Не се врти се околу снимањето на ова шоу – рекла тогаш Кортни.

Како ќе се одвива оваа драма, ќе дознаеме на 26 март за кога Крис Џенер ја најави премиерата на првата епизода.

Latest News

Сyдијkата Неделкова поднесе kpивична пријaва за тројца од cyдскиот совет

Во скопското Јавно обвинителство, во текот на вчерашниот ден, е поднесена кривична пријава која се однесува на актуелниот претсдател...

More Articles Like This