КОЈ ПРЕКУ ФБ ДОШОЛ НА ВЛАСТ, ПРЕКУ ФБ И ЌЕ СИ ОДИ: Јорданка Ивановска – Јоци од поддржувач на „шарените“ стана жртва на штабските ботови на СДС!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Отприлика вака работат од штабот на СДСМ. Нема проблем, само вие забавувајте се и лутете ме. Чим, по два месеци власт, стасавте со мене да се бавите, значи имате сериозни проблеми со моите статуси, напиша на Својот Фејсбук профил Јорданка Ивановска- Јоци, споделувајќи лажен профил со нејзини фотографии.

1 коментар

Latest News

(Видео) Погледнете како “Kaлашников” ја тестира својата муниција

Како производителите дознаваат дека новата муниција соодветствува на очекувањата на креаторот? Тоа на видеото ни го покажува специјалистот Георгиј Губич...

More Articles Like This