August 12, 2020, 12:45 pm

Куновска до Забрчанец: Мрш глувче едно, еве што се случува кога на презерватив ќе му дадат да си игра со државотворна партија

Поврзано

Зеколи за CДCM: Бaндa пpeвapaнти

Aналитичарoт Арсим Зеколи вечерва на фејсбук објави петнаесетина жестоки прашања, поттикнати, од како што вели, „сдсмовските заштитници на владеењето...

Силјановска: Чудо светлечко сме, ѕвезда северномакедонска ни е држвата, Црвенкапа!

ЕМ ПРАТЕНИЦИ, ЕМ МИНИСТРИ?! Поделбата на власта на законодавна, извршна и cyдска е темелна вредност на уставниот поредок на Република...

Петрушевска: Жителите на Зелениково сами ги caнираат штeтите од поплaвите, државата мора итно да реагира

Денес ги посетив моите соседи од општина Зелениково. Жителите на Зелениково се храбри, хумани и организирани. Денес беа посветени...
- Advertisement -

Поранешната пратеничка на СДСМ Софија Куновска преку статус на Фејсбук упатува јавна критика до Марјан Забрчанец кој се пофали дека го ребрендирал СДСМ.

-Еве што се случува кога на презерватив ќе му дадат да си игра со државотворна партија со скоро 30 години историја, меморија и емоции на стоилјадно членство. Мрш глувче едно!, стои во нејзниот пост на Фејсбук.

Latest News

Кoмиcијaтa за зapaзни бoлecти се cpeтнa со пpeтcтaвници на МТСП, еве што е зaклyчeнo за гpaдинкитe

На состанокот на Комисијата за заразни болести денеска биле присутни и претставници на Министерството за труд и социјална политика...

Сe yштe нeпoзнaтo кaкo ќe ce oдвивa нacтaвaтa, Koмиcијaтa бaрa дoпoлнитeлни пoдaтoци од МОН

Комисијата за заразни болести денес одржа состанок на кој присуствуваа и претставници на Министерството за образование и наука каде беа разгледани и се дискутираше...

Јанушев: Џaбe oткaжyвaњe од пaтни тpoшoци кoгa јa пoкpaдoвтe дpжaвaтa и нapoдoт

Лично како пратеник нема да користам патни трошоци, ама морам да искоментирам во однос на тоа од СДСМ, џабе откажување од патни трошоци кога...

Влaдaтa на СДСМ го дoвeдe зeмјoдeлeцoт на paб на eгзиcтeнциja

Килограм грозје 4,5 или 6 денари, ова е реалноста почитувани мои земјоделци со СДСМ. Оваа расипничка влада ги доведе земјоделците до раб на егзистенција....

Bo живo: Миниcтepoт за oбpaзoвaниe oткpивa кoгa и дaли ќe зaпoчнe yчeбнaтa гoдинa

Следете ја во живо на Инфомакс прес-конференцијата на министерот за образование Арбер Адеми. На прес-конференцијата министерот ќе открие кога и дали ќе започне учебната година...

More Articles Like This