November 27, 2021, 9:54 am

Кoшмaр на сeкoја жена: Две дами идентично облечени на црвениот тепих

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во Лондон се одржуваат наградите GQ за мажи на годината, а многу светски sвезди се собраа во британската престолнина.

Церемонијата се одржа во Тејт Модерн во Лондон, а домаќини на церемонијата беа актерот Идрис Елба и неговата сопруга Сабрина.

Иако Сабрина блескаше во друштво на сопругот и секако беше во центарот на вниманието, и се случи нешто од што дамите се плашат дури и на обични прослави, а камоли на престижни настани како оваа.

Имено, таа пристигнала облечена во тоалет што го носела друга дама таа вечер, тоа е пејачката Ен-Мари Роуз Николсон, и тие двете, сосема случајно, избрале идентични креации.

И покрај оваа случајност, нема сомнение дека и двете изгледаат одлично.

Latest News

ВМРО-ДПМНЕ: Кој дал наредба автобусите на Беса транс да поминуваат граница над 100 пати без дозвола? И кој ќарувал од нелегалниот бизнис кој однесе...

Оставки и Спасовски и Бочварски, Беса транс возеле без дозволи, минувале граници и контроли, системот работел за мафијата, се...

More Articles Like This