ЛЕПА БРЕНА ПРОЗБОРЕ ЗА АФЕРАТА КАРЛЕУША: „Од нејзина страна сум, нема yбиeнo некого“!

  • February 11, 2019

Лепа Брена која во моментов се одмара на Бора Бора конечно се огласи во јавноста и ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш притоа потенцирајќи дека Карлеуша секогаш ќе ја има нејзината поддршка.

На Јелена секогаш ќе и бидам поддршка, без разлика што и да се случува.Не само на Јепена, туку на секоја жена. Нема yбиeнo никој, не знам зошто така се однесуваат со неа. Што и да и е потребно, јас сум тука за неа, рекла Брена.

Претходно «
Следно »