January 24, 2021, 10:58 am

Лепа Брена ја губи косата, фотографирана без перика

Поврзано

Научниците потврдија: Koгa чoвeк лaжe, тoj гo имитиpa гoвopoт нa тeлoтo нa oнoj штo го лaжe

Неодамнешниот експеримент на холандски истражувачи од Универзитетот во Ротердам, кој го проучуваше влијанието врз говорот на телото и движењата,...

Еликсир на младоста: Кинезите открија средство што го забавува стареењето

Кинески истражувачи тестираат ново средство за деактивирање на генот KAT7, што е клучен фактор во процесот на стареење на...

Златник од 18 век е продаден за 9,36 милиони долари

Редок златник, направен од истакнат занаетчија во Њујорк во 1787 година, беше продадена на аукција во Далас за 9,36...
- Advertisement -

Kako што неодамна пишуваа медиумите во Србија, Лепа Брена полека останува без коса, па во последно време не ја симнува периката од глава, а нив ги има во секаков облик и должина.

Неврзано со медиумите и она што го пишуваат, нејзините обожаватели кои ја следат пеачката и нејзината кариера приметиле дека Брена има проблем со косата.

Со годините нормално побеле во косата, и се проретчи, а секогаш кога излегува косата и ја тапираат за да изгледа побујна.

Популарната Брена се фотографираше летото на море, каде што се гледа дека и е ретка косата.

Брена почна да носи марами, шешири за да го сокрие изгледот на косата.

Latest News

(Фото) Стрaотна сообраќајка под надвозникот кај скопски Орман

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете...

More Articles Like This