ЛИЛА ЗА АПСЕЊЕТО НА БОКИ 13: Еве каде требало да одат кога тој бил приведен

  • January 29, 2020
  • Коментари

На денешното сведочење за судењето на „Рекет“, Лила Стојановска потврди дека била во автомобилот кога Бојан Јовановски беше приведен. Заедно со нив биле и Сергеј Варошлија и Анета Кочишки. Требало да заминат на одмор на Миконос.

Обвинителката ја праша кој требало да го плати одморот и Лила рече дека не знае оти само што се вратила од Турција и згора на тоа ја заборавила картичката.

Таа рече дека со Боки одела на викенди, а не на одмори, а еден таков бил во Грција во рисортот Данаи.

Претходно «
Следно »