January 22, 2021, 4:30 am

Лила на кафе во Зоолошка во друштво на жирафите Того и Каспер: „Енергијата на животните не се споредува со ништо“

Поврзано

Нaздpaвje: Пo гpeшкa фpлил 280 милиoни дoлapи вo ѓyбpe..

На еден Велшанец, по грешка, му се појавил доста голем проблем. Имено, тој во 2013 година фрлил хард диск од...

(Видео) Пcихoлошka cтpaнa нa нaвикaтa: 5 paбoти кoи гpицкaњeтo нoкти ги oткpивa зa вac

Дали некогаш сте се запрашале зошто имате потреба да го правите тоа - да ги грицкате вашите нокти? Грицкањето нокти...

Новото момче на Цеца се запозна со Анастасија – еве каде беше нивната прва средба

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ има ново момче кое е осум години помладо од неа. Она што следеше потоа беше...
- Advertisement -

Лила Филиповска сончевото време викендов го искористила за кафе во Зоолошката градина во Скопје со најинтересното друштво – жирафите Того и Каспер.

На својот Instagram профил, Лила сподели неколку фотографии од дружбата со жирафите во Зоолошка:

„Е ова се вика среќа. Денот да е сончев и топол сред ноември… и да пиеш кафе заедно со прекрасни суштества како моите другари жирафите Того и Каспер“.

„Тоа е таа љубов и таа енергија со која зрачат само животните и која не се споредува со ништо друго.

И секако, многу сум среќна што тимот од Зоолошката знаат за оваа моја љубов и ми ги исполнуваат сите желби“, стои во описот на фотографиите.

Latest News

Миленко за Мериот: Who the f()ck are you?

Долго време пред избори мојата стратегија за последните избори беше да победи ВМРО-ДПМНЕ, прво нека победи вели Миленко Неделковски...

More Articles Like This