МАЖ И РЕКОЛ НА СВОЈАТА ЖЕНА ДЕКА Е СТАРА И НЕПРИВЛЕЧНА: На ова, жената му дала феноменален одговор!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Маж живеел со својата сопруга 30 години во брак. Еден ден тој се загледа во неа и ѝ рече:

– Драга, пред точно 30 години, се преселивме во мал, скромен стан, како подстанари, возев некоја крнтија, спиевме на некој стар кауч и гледавме во црно-бел телевизор …

Но, затоа секоја вечер одев во кревет со 23-годишна убавица …

Сега ја имаме нашата голема куќа, два добри автомобили, огромен брачен кревет и последниот модел на LCD телевизор, но секоја ноќ одам во кревет со 53-годишна жена …

Мислам дека не се вклопуваш во моите стандарди и промени што се случија во мојот живот …

Одговорот на жената на оваа дрска констатација на својот сопруг беше кратка, јасна и феноменална:

– Па, драги, никој не те држи. Оди и најди си 23-годишна убавица, а потоа ќе се вратиш во младоста:ќе живееш во мал стан, ќе возиш кртија,ќе спиеш на стариот кауч и ќе гледаш ТВ во црно-бела техника!

Актуелно

(Видео) Нов блам на Заев, го нaпаѓа Макрон пред пранкери кои се претставија како Грета Тунберг и нејзиниот татко

Зоран Заев стана мета на нов меѓународен блам овој пат на пранкери кои се преставија како активистката против климатските...

(Видео) Следете во живо: Мицкоски на средба со жителите на Гевгелија

Xристијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, оствари средба со жителите на Гевгелија. Следете го во живо неговото обраќање: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/2791515140954941

(Видео) Следете во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Богданци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски оствари средба со жителите на Богданци. проследете те го неговото обраќање во живо. https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/388385615456126

(Видео) Следете во живо: Мицкоски ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ во Богданци

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денес ја посети општина Богданци. Тој на средбата со граѓаните од оваа општина и им ја претстави програмата со која...

Зaконoт за потекло на имотот ќе биде донесен, тој што не може да го докаже потеклото на истиот ќе се кoнфиcкувa и кpивичнo ќе...

Тоа што ние го ветуваме и на што се обврзуваме е дека ќе донесеме закон со кој ќе се провери имотната состојба на сите...

Повеќе вести