October 28, 2021, 6:28 am

Маж пoчинa на Охpидcкиoт aeрoдрoм нeпoсрeдно прeд лeтoт

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Маж почина на Охридскиот аеродром непосредно пред летот, објави Охрид1.

Според нивните информации мажот бил од струшко, а требало да лета за Швајцарија.

Лекарите се обиделе да го реанимираат, но обидите биле безуспешни.

Повеќе детали од полицијата подоцна.

Latest News

Се pacпаѓа ли парламентарното мнозинство? Пратеникот од СДСМ, Талески пред неколку дена ја понудил својата оcтавка?

Неофицијално првиот човек на СДСМ Прилеп и единствен пратеник во Собранието од градот под Марковите Кули, пред неколку дена...

More Articles Like This