МАКЕДОНИЈА И ОФИЦИЈАЛНО ТРЕСНА НА ДНОТО: За само 100 дена влада на СДС, Македонија се најде на економското дно на Европа!

  • September 17, 2017

-Почитувани сограѓани, животот што ни го донесе Зоран Заев не забетонира силно на дното. Ова вака веќе не може, не смее и мора да сопре, на ова мора да му кажеме доста е…, на 15 октомври да му ставиме крај на овој ужас што ни се случува, пишува на својот ФБ профил ген-секот на ВМРО- ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Претходно «
Следно »