МАКЕДОНСКАТА ЗАДРУГАРКА ЕЛЕОНОРА МИЉКОВИЌ ТАЈНО СЕ ГЛЕДА СО СЛОБА:Но,каква е реакцијата на Луна?

  • December 27, 2018

Излезе од шоуто и тргна во акција.
Деновиве во центарот на вниманието е македонската задругарка Елеонора Миљковиќ која неодамна излезе од шоуто и веста дека тајно се гледа со пејачот Слоба Радовановиќ кој беше дел од првата сезона од истото шоу, но и во љубовна афера со Луна Џогани.

Имено, Нора била гостинка на сите настапи на Слоба, а кога Луна дознала за ова почнала да вреска и да кажува дека била во право затоа што се сомневала во нив двајца.
Супер, нека е жива и здрава, што ви кажав, уште една во низата…Поздрав за Елеонора, баш и е драго што бев во право за се, хистерично извикала Луна откако дознала за нивната комбинација.
Извор:убавинаиздравје.мк

Претходно «
Следно »