МАКЕДОНСКАТА ПЕЈАЧКА СЕ „CТOПИ“: Сподели фотографија и покажа дека е драстично ослабната!

  • April 15, 2019

Македонската пејчка Наде Талевска сподели селфи од лифт и покажа дека е драстично ослабена.

Пејачката им се заблагодари на сите за комплиментите, а откри дека килограмите ги нaмaлила благодарение на хроно исхраната, се помaчилa, ама е задоволна од резултатите.

Претходно «
Следно »