МАНИЈАК ФАТЕН НА КАМЕРА: Снимен манијак кој напаѓа жени и девојки во центарот на Скопје!

  • September 14, 2016
  • Коментари

На социјалните мрежи се појави видео од човек кој сее страв и паника во центарот на Градот. Според описот на видеото, се работи за маж кој е снимен како напаѓа девојчиња и жени среде Центар.
manijak_skopje
Во моментот кога е направено видеото, тој се движи по улица Македонија со сладолед во раката, и напаѓа жени и девојки, среде бел ден, кога има зголемена фрекфенција на луѓе.

Претходно «
Следно »