Марија Шерифовиќ и Саша Поповиќ плачеа после настапот на оваа девојка!

  • October 10, 2016
  • Коментари

Натпреварувачката Драгана Петровиќ Маза која е по вторпат во “Ѕвездите на Гранд“ за првиот настап во новата сезона ги доби сите пофалби од стручното жири, освен од таинствениот член на жирито.

maca

Судијата чиј идентитет се уште се крие во тајност искоментира дека гласот на Маза не емитува вибрации. Tогаш Аца Лукас опасно се налути, а целото студио ронеше солзи.

1maca

-Имам впечаток дека оваа песна што ја испеа Маза за таинствениот е шпанско село. Мислам дека дотичниот има толку години што луѓето го заборавиле, а од него останал само глас, искоментира Лукас, а на тој опис Марија Шерифовиќ и Саша Поповиќ почнаа да плачат од смеа.

2maca5

Погледнете како беше:

Претходно «
Следно »