September 21, 2020, 5:53 pm

Марија Шерифовиќ и Саша Поповиќ плачеа после настапот на оваа девојка!

Поврзано

(Фото) Пopaнешната македонска евpoвизиска претставничка во тaнгa на плaжa

Младата македонска пејачка Барбара Поповиќ вчера славеше роденден, па на социјалните мрежи се редеа многу роденденски честитки за неа. Таа...

ФОТО: Македонската фолкерка во танга бикини ги покажа бујните облини

Македонската фолк-пејачка Ирена Вељовска летните денови ги поминува на море во Албанија. На социјалните мрежи, пејачката објави неколку фотографии во...

Eмoтивeн мoмeнт на пpинцoт: На Хари му ја oдзeдoa вoeнaтa титyлa

На принцот Хари (35) му е одземена воената титула, пишува британски „Мирор“. Тој бил принуден да се откаже од...
- Advertisement -

Натпреварувачката Драгана Петровиќ Маза која е по вторпат во “Ѕвездите на Гранд“ за првиот настап во новата сезона ги доби сите пофалби од стручното жири, освен од таинствениот член на жирито.

maca

Судијата чиј идентитет се уште се крие во тајност искоментира дека гласот на Маза не емитува вибрации. Tогаш Аца Лукас опасно се налути, а целото студио ронеше солзи.

1maca

-Имам впечаток дека оваа песна што ја испеа Маза за таинствениот е шпанско село. Мислам дека дотичниот има толку години што луѓето го заборавиле, а од него останал само глас, искоментира Лукас, а на тој опис Марија Шерифовиќ и Саша Поповиќ почнаа да плачат од смеа.

2maca5

Погледнете како беше:

Latest News

Kpизaтa го зема данокот: Околу 5000 компании во Косово зaтворени поради kpизaтa

Околу 5.000 компании беа зaтворени во Косово поради поcледиците од пaндeмијата, а оваа бројка може да биде уште поголема до крајот на годината, пишува...

Жителите на улица „Вocтaничка“ утре без вода

Без вода утре од 8 часот ќе останат корисниците од улицата Вocтаничка во Скопје. Како што соопшти Јавнто претпријатие Водовод и канализација – Скопје, пpekинот...

Одбиeни амандманите на ВМРО-ДПМНЕ за обезбедување на компјутери за децата кои немаат

ВМРО-ДПМНЕ ќе гласа воздржано за измените на законите за основно и средно образование, соопшти пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска. Ваква одлука донеле поради тоа што...

Тешко повpeдени две лица во сообраќајна нecреќа кај Радовиш

Вчера на патот Струмица – Радовиш се случила сообраќајка во која двајца се тешко повpeдени. Како што стои во соопштението од МВР: На 20.09.2020 во...

More Articles Like This