Машко лице со прострелна рана во глава пронајдено во Куманово

  • September 26, 2016
  • Коментари

Непознато машко лице со прострелна рана во главата е пронајдено утрово во ходник во зграда, лоцирана на булеварот „Октомвриска револуција“ во Куманово, потврди МВР.

kumanovo

Од МВР соопштија дека случајот во СВР Куманово пријавен е во 7.35 часот.

На местото на настанот увид вршат екипи на крим техника од МВР, јавното обвинителство и судска медицина.

Претходно «
Следно »