Маја одлучи „Кој виде виде нема повеќе“

  • December 18, 2018

Маја Вукичевиќ ги тргнала сите провокативни спотови од Јутјуб каналот. Ги оставила само видезаписите од фестивалите , како и клиповите од баладите. Пробавме да ја добиеме пејачката, за да ни каже зошто ги тргнала спотовите, кои во 90-тите години направија бум на нашата поп сцена.

Тогаш најгледан беше видезаписот ,каде таа полу гола, танцува под туш со згоден црномурест африканец ,а ќе остане запаметена и сцената кога Маја се валка на кревет во хотелска соба ,и тоа само во долна облека.

Видезаписите и ги правеше легендарниот Дејан Миличевиќ , а во тоа време Маја беше една од најсексапилните пејачки. Се поставува прашањето зошто Вукичевиќ ги тргнала видеозаписите и дали таа можеби се срами од минатото?
Извор:zase.mk

Претходно «
Следно »