Мајка пpиjaвилa вo пoлициja – oд дoмoт ce oддaлeчил нejзиниoт cин

Поврзано

- Advertisement -

Во текот на вчерашниот ден мајка од Куманово пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот син.

Во СВР Куманово С.С.(55) од Куманово пријавила дека вчера во 20.00 часот од домот се оддалечил нејзиниот син В.Т.(33).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Latest News

Тешka сообраќајка кај Охрид, Романец и Молдавка со четирицикл излeтале од патот

На 16.06.2021 во 22.10 часот во СВР Охрид било пријавено дека во Болницата „Св.Еразмо" во Охрид со тешки телесни...

More Articles Like This