Меланија Трамп во спортско издание со патики, а Барон драстично пораснат

  • August 21, 2018
  • Коментари

По релаксирачките денови семејството се враќа во Белата Куќа. Меланија уште еднаш го потврди статусот на модна икона.

Меланија Трамп се врати во Белата Куќа со сопругот Доналд Трамп и синот Барон. Семејството мина неколку дена во Њу Џерси во голф клубот на Доналд.

За оваа пригода Меланија беше во спортско издание со патики и авијатичарски очила за сонце и повторно изгледаше неверојатно. Но, вниманието на медиумите го привлече Барон.

Синот на претседателот на САД три месеци се нема појавено во медиумите и сега изгледа драстично пораснат. И тој беше во спортско издание со косата залижана наназад.

 

 

Претходно «
Следно »