МЕЛИТА УЖИВА НА ОДМОР ВО ДУБАИ: Дали сака на љубовта да и даде втора шанса!

  • March 12, 2019

Мелита Ракичевиќ периодов ужива на заслужен одмор во Дубаи. На фотографиите кои што ги објавува на социјалните мрежи поранешната водителка позира сама, но пред повеќе од еден месец во интервју за „Бекстејџ“ откри дека поранешниот дечко Виктор живее во Дубаи, па од тука се наметнува прашањето дали зад објективот стои токму тој или Мелита е сама на патување.

Инаку, Мелита и Виктор неколкупати до сега раскинуваа и повторно ја обновуваа романсата, а водителката неодамна откри дека токму тој бил љубовта на нејзиниот живот и истакна оти е горда што на овие години имала можност да доживее нешто толку големо, емотивно и филмско.

Претходно «
Следно »