МИЛЕНКО ГО ОТКРИ БАКСУЗОТ: Со овој во Германија, немаме шанси за успех со Хрватска

  • January 14, 2019

Новинарот и поранешен спортски коментатор Миленко Неделковски го откри баксузот и причината за поразот на Македонија во мечот со Хрватска. Тој го посочи Заев како причина за првиот пораз на Македонија на Светското првенство во ракомет кое се игра во Германија каде сега тој е на скијање.

-Отиде туќумов у Германија да направи малер на нашите. Со овој во Германија, немаме шанси за успех со Хрватска.

Отиде туќумов у Германија да направи малер на нашите.Со овој во Германија, немаме шанси за успех со Хрватска.

Gepostet von Миленко Неделковски am Montag, 14. Januar 2019

Претходно «
Следно »