Милетиќ за Бајден: Не се изживувajте со Македонија

Поврзано

- Advertisement -

Претседателе Бајден Вие сте Претседател n веле сила, а ние сме народ кој не ги признава понижувањата безнадежни се вашите заканувања. Не ни треба влез во САД можете слободно да ме ставите на црната листа на САД. Вие имате скоро 80 години оставете младите да живеат без вие да се иживувате, напиша на Фејсбук претседателот на Српската напредна странка во Македонија, Драгиша Милетиќ.

1 коментар

Latest News

Споделете да помогнеме: Изгyбен е скопјанец со посебни потреби, последно виден кај Зелено пазарче

Изгубен е брат ми. Последното место каде што го видов е Зелено пазарче. Тој е со посебни потреби. Облечен...

More Articles Like This