September 27, 2020, 11:38 am

Миле Кузмновски: Повторно се оженив со дозвола од ќерките

Поврзано

Протече гола фотографија од Милица Тодоровиќ – Другарка и тајно ја фотографирала (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ ги воодушеви своите фанови со фотографија направена на базен на која носи само минијатурни розеви...

Не се „бабини деветини“ – Зошто никогаш не треба да си легнувате лути и нервозни?

Сите ние сме почувствувале гнев, а и сите сме си легнале гневни. Но, изгледа дека ова е едно од...

НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ: Родените на овој датум се најсреќни- Проверете дали тоа е вашиот роденден

Генерално зборувајќи, луѓето родени за време на летните месеци се многу повеќе позитивни од останатите. Во истражувањето учествувале 2.000 луѓе...
- Advertisement -

„Животот мора да продолжи, и заради Јана и Ана и заради мене- вели фолк пејачот Миле Кузмановски, кој по шест години од смртта на сопругата Верче, се ожени по вторпат.

Неговата сопруга се вика Јасмина со која заедно ја имаат ќерката Ева. Тој долго време не сакаше да зборува за приватниот живот, и заради болката и за да ги заштити Ана и Јана, кои на само девет години останаа без мајка. Но сега, двете близначки имаат по 15 години и учат во средно медицинско училиште. И се голема поддршка на Миле, но и вљубени во малата Ева.

Latest News

Заев се откажа од Гоце: Можеме да ги надминеме спорните прашања од минатото, Гоце Делчев не може да не двои

Низ отворен процес на соработка покажавме дека можеме да ги надминеме спорните прашања од минатото и да се...

Трамп сподели детали за средбата помеѓу Вучиќ и Хоти – многу се гушкале кога потпишале

Американскиот претседател Доналд Трамп на предизборниот собир во Мидлтаун во Пенсилванија повторно се осврна на договорот помеѓу Белград и Приштина и го оцени како...

Мицкоски закажа прес-конференција во 14 часот во партиското седиште

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во 14 часот ќе се обрати на прес-конференција во партиското седиште.

Автомобил излета кај Врбјани

Синоќа во 22.35 часот на магистралниот пат Кичево-Охрид, кај с. Врбјани, 52-годишно лице од с.Грешница, управувајќи патничко возило „Цитроен Пикасо“, со скопски регистарски ознаки,...

Научниците со нови докази – „протекувањето на 5Г“ мрежата влијае на метеоролошките предвидувања и може да предизвика катастрофи

„Протекувањето на 5г“ мрежата може да доведе до погрешни временски прогнози што би можело пак да доведе до катастрофални последици во иднина, покажува новата...

More Articles Like This