Милошоски стана татко по четврти пат

  • November 25, 2018

Антонио Милошоски, пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ стана татко по четврти пат. Се роди неговата трета ќерка. Од првиот брак го има синот Давид, а од вториот брак има три ќерки. Првата ќерка Дариа се роди во август 2016 година.

Колку прекрасна недела! Симона повторно е мајка ❤️ на свет ја донесе нашата најмалечка принцеза 🙂
бато Давид и сестричките Дариа и Михаела си добија уште една дадичка ❤️, а Тато е најсреќниот татко на светот.
Благодариме дедо Боже за благословот, најдраги мои роднини и пријатели Ве прегрнувам сите 👍🏼.., од денес сме порадосни и побогати со уште еден член во семејството Милошоски! Пожелувам секому!
Благодарност до Д-р Палчевски и неговиот тим од Аџибадем Систина. – напиша Милошоски на својот фејсбук профил.

Колку прекрасна недела! Симона повторно е мајка ❤️ на свет ја донесе нашата најмалечка принцеза 🙂 бато Давид и…

Gepostet von Antonio Milososki am Samstag, 24. November 2018

Претходно «
Следно »