МИЦКОСКИ:Имаме претседател на Влада кој точно претскажува судски пресуди

  • May 23, 2018

– Или сте потомок на баба Ванѓа или на некој друг начин ги дознавате судските пресуди. Имаме претседател на Влада кој точно ги претсакжува и ги најавува последните две судски пресуди за важни судски случаи во Македонија, истакна лидерот на ВМРО – ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во ТВ дуелот со премиерот  Заев на МРТВ.

Претходно «
Следно »