Мицкоски вечерва во 19 часот гостин во дневникот на Сител телевизија

  • June 4, 2018
  • Коментари

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19 часот ќе биде гостин во централниот дневник на телевизија Сител.

(11) Hristijan Mickoski – Posts
Мицкоски преку својот Фесјбук профил ги повика граѓаните да го следат неговото гостување.

-Следете го моето гостување во дневникот на Сител Телевизија во 19 часот, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Следете го моето гостување во дневникот на Сител Телевизија во 19 часот

Posted by Hristijan Mickoski on Monday, 4 June 2018

Претходно «
Следно »