Мицкоски денеска ќе оствари средба со лозарите

  • January 31, 2019

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска ќе оствари средба со лозарите.

Средбата е закажана за во 14:30 часот, во Централен штаб на ВМРО-ДПМНЕ, Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), а по завршувањето на истата ќе биде дадена изјава за медиуми.

Претходно «
Следно »