January 24, 2021, 11:12 am

Мицкоски: Има работи коишто се свети, има работи коишто не се предмет на пазарење

Поврзано

(Фото) Стрaотна сообраќајка под надвозникот кај скопски Орман

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете...

(Видео)Венко да тера помалку PR, а повеќе работа, на граѓаните им требаат навремени и достапни здравствени услуги за да се спаси човечки живот

Додека многу луѓе во пендемијава секојдневно се борат за својот живот, министерот Венко Филипче не е способен да ги...

Кoгa пpeмиepт ти гo чyвa гpбoт, нeмaш гajлe: Лoвџиja имaл cpeдбa co Заев, a ceгa ce фaли co y6иeн дивeч

Член на раководството на Ловечката федерација кој во октомври имал средба со премиерот на социјалните мрежи заедно со други...
- Advertisement -

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се обрати по вечерашните протести на Фејсбук и оцени дека народот како никогаш досега е сплотен против Заев.

Куманово, Тетово, Велес, Кавадарци, Прилеп, Битола и Охрид! Сите заедно порачаа оставка на Заев, слобода на народот!Има работи коишто се свети, има работи коишто не се предмет на пазарење-напиша Мицкоски.

Куманово, Тетово, Велес, Кавадарци, Прилеп, Битола и Охрид!Сите заедно порачаа оставка на Заев, слобода на народот!Има работи коишто се свети, има работи коишто не се предмет на пазарење!

Posted by Hristijan Mickoski on Friday, November 27, 2020

Latest News

СДСМ и Заев единствено ги бранат бугарските интереси

Тешко на Македонија ако дојде време сега СДСМ и Заев да ги бранат националните интереси, кога продадоа се. СДСМ и...

More Articles Like This