May 14, 2021, 2:58 am

Мицкоски им посака успех на студентите и колегите професори

Поврзано

- Advertisement -

Почна семестарот, само што ги завршив денешните предавања. Успех за колегите студенти во студиите и огромна поддршка до колегите професори, асистенти и лаборанти во наставниот процес, објави на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Latest News

Власта во паника: СДСМ барале гасење на сигналот за интервјуто на Николоски

На половина од програмата која во дадениот момент имаше огромна гледаност и на социјалните мрежи одеднаш се „замрзна“. Вечерва емисијата...

More Articles Like This