Мицкоски: Coбpaни нaд 25.000 пoтпиcи зa нeкoлкy чaca, нapoдoт ce пoтпишyвa пpoтив фaлcификaт пoпиc

Поврзано

Што ќе прават лицата коишто примиле прва доза, власта вели потрошени се сите вакцини „Астра Зенека“?

Професорот на Технички факултет во Битола, Дејан Трајковски на својот Фејсбук профил искоментира откако излезе информација дека кај нас...

Мицкоски до Филипче: „Од одличен хиpypг, нaдeжeн миниcтep дa зaвpшиш кaкo клoвн нa Заев e гoлeм личeн пopaз“

Министерот за здравство Венко Филипче ја обвини ВМРО-ДПМНЕ дека манипулира пред јавноста со информациите за изградба на новиот Клинички...

(Видео) Здравковски pacпaли пo Царовска: „Baшaтa apoгaнциja Вe зacлeпyвa и caкaтe дa нaмeтнeтe миcлeњe дeкa ceгa имa диcкpиминaциja co нeлoгични пpимepи“

Мила Царовска очигледно Вашата ароганција Ве заслепува и дури сакате да наметнете мислење дека сега има дискриминација со нелогични...
- Advertisement -

Собрани се 25 илјади потписи за неколку часа, во над 300 локации.

ВМРО-ДПМНЕ и народот собра 25 илјади потписи за неколку часа.

Благодарност до сите што се потпишаа.

Македонија не сака фалсификат попис.

Народот се потпишува против фалсификат попис.

Продолжуваме и утре!

Јасна е пораката, и за пописот, и за Владата, и за Заев.

Потпис за вистински европски попис!

Постот на Фејсбук може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Haд 11.000 akтивни cлyчaи вo Македонија: Eвe пo кoлкy зapaзeни имa вo гpaдoвитe

Досега во земјата се направени вкупно 738.012 тестирања на Ковид-19. Вкупната бројка на КОВИД-дијагностицирани лица во нашата земја од почетокот...

More Articles Like This