МНОГУМИНА ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАА: После објавата на Карлеуша за денот на вљувените,Врањеш покажа со кого ја помина ноќта!

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Јавноста постојано добива нови информации за односот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, а босанскиот фудбалер во ек на аферата сé повеќе ги открива деталите за неговите секојдневни активности.

Вчера, на Денот на вљубените, Јелена Карлеуша со една фотографија ги изненадила многумина,а станува збор за букет цвеќиња фрлени во контејнерот, што предизвикало големо внимание.
На овој начин, таа се огласила на социјалните мрежи кратко време откако нејзиниот сопруг Душко Тошиќ покажал како ужива во Сиднеј, а освен Карлеуша и Тошиќ и Врањеш открил како го поминал овој празник.
Огњен, според најновите информации што дошлед во медиумите, се обидувал да го спаси бракот со неговата сопруга Данијела на сите негови начини, па минатата ноќ бил во машкото друштво.

Тој сподели слика од Белгија, каде што во моментов е поради професионален ангажман и покажа дека тој вечерта ја поминал во ресторан со пријатели.

Актуелно

(Видео) Следете во живо: Мицкоски на средба со жителите на Крива Паланка

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, вечерва оствари средба со жителите на Крива...

(Видео) И Ники пролупа, не е лесно кога треба да одговараш за велепpeдавство

Досега невидено издание во јавноста на министерот за надворешни работи Никола Димитров кој на вчерашниот предизборен митинг на СДСМ покажа многу емоции кои досега...

(Видео) Следете во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Кратово

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, и кандидат за премиер на Република Македонија, Христијан Мицкоски, денес оствари средба со жителите на Кратово. Следете го во живо неговото...

(Видео) Избришана последната “бoмбa” со “кoмбинaциитe” на Заев за промена на името

Видео платформата Јутјуб од непознати причини го урнала профилот од кој беше објавена последната бомба за Зоран Заев во која тој зборува како се...

МИХАИЛОВ : Додека криминалот и поткупот со дрва влегува во финалната фаза, првиот шумски полицаец парадира на партиски средби!

Дали и во кое својство првиот човек на шумската полиција и тоа во работно време парадира покрај генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, а...

Повеќе вести