МНОГУМИНА ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАА: После објавата на Карлеуша за денот на вљувените,Врањеш покажа со кого ја помина ноќта!

  • February 15, 2019

Јавноста постојано добива нови информации за односот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, а босанскиот фудбалер во ек на аферата сé повеќе ги открива деталите за неговите секојдневни активности.

Вчера, на Денот на вљубените, Јелена Карлеуша со една фотографија ги изненадила многумина,а станува збор за букет цвеќиња фрлени во контејнерот, што предизвикало големо внимание.
На овој начин, таа се огласила на социјалните мрежи кратко време откако нејзиниот сопруг Душко Тошиќ покажал како ужива во Сиднеј, а освен Карлеуша и Тошиќ и Врањеш открил како го поминал овој празник.
Огњен, според најновите информации што дошлед во медиумите, се обидувал да го спаси бракот со неговата сопруга Данијела на сите негови начини, па минатата ноќ бил во машкото друштво.

Тој сподели слика од Белгија, каде што во моментов е поради професионален ангажман и покажа дека тој вечерта ја поминал во ресторан со пријатели.

Претходно «
Следно »