Модерна мајка од Русија мами обожаватели на Инстаграм со женствениот стил

  • November 7, 2018

Русинка привлекува обожаватели на Инстаграм со женствениот стил и одличните модни комбинации.

Модерната мајка на две деца има создадено мрежа од повеќе од 100 илјади фанови, кои секојдневно ги инспирира да експериментираат со комбинирањето на нивната облека.

Викторија постојано добива комплименти во коментарите на фотографиите. Погледнете зошто:

Претходно «
Следно »