Момент во кој сите останаа без зборови – Дарко Лазиќ стана од количката

  • February 20, 2019
  • Коментари

Фолкерот Дарко Лазиќ на Денот на заљубените присуствуваше на настапот на Саша Матиќ, каде на наговор на присутните отпеа неколку песни.

Во еден момент стана и се поклони, а после тоа настана фотографија која сите ги воодушеви.

После настапот се фотографирапше и во својот дом додека стои, а доби голем број коментари и лајкови од фановите за одличното закрепнување.

Претходно Дарко правеше проба, а овој момент го забележа со телефон и видеото се појави на социјалните мрежи.

За потсетување, Дарко оваа година ќе стане татко по втор пат од неговата свршеница Марина.

Претходно «
Следно »