МРАЧНИТЕ ТАЈНИ НА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ: Дадилка открива детали за актерката и нејзините деца

Поврзано

(Видео) СЕ ЗНАЕЛЕ ОД ПОРАНО: Полицаецот и yбиeниот Афроамериканец работеле во ист ноќен клуб

Афроамериканецот Џорџ Флојд , чија cмpт поттикна нacилни пpoтести низ САД и Дерек Човин, полицаецот уапceн за yбиcтвото на...

ЈА ОСТВАРИ ЗAKAHАТА: Трамп официјално ги прекина сите врски со СЗО

Американскиот претседател Доналд Трамп на прес-конференција во Белата куќа објави дека Соединетите држави ги прекинуваат сите врски со СЗО. Тој...

НEНОPМAЛНA РАБОТА: 15 години го кpиeла тeлoтo на баба и во фрижидер

Жена од Пенсилванија е уапсена затоа што го чувала телото на нејзината почината баба 15 години во замрзнувач, за...

Анџелина Џоли (44) е константно на мета на поранешните блиски луѓе кои постојано во јавност изнесуваат нeпријатни приказни за славната актерка.

Дадилката која со децата на Анџелина била буквално 24/7, открива за магазинот „ОК“ дека актерката не може да ги воспита своите деца и дека се целосно надвор од контрола.

Таа е мајка која е постојано отсутна поради своите секојдневни проблеми и кариерата, нема доволно време да им се посвети на децата и тоа е рецепт за пропаст – вели дадилката.

Додека Бред Пит живеел со Анџелина и семејството, имало ред и мир.

Дадилката рекла дека актерката е премногу склона на консумирање алкохол, а тоа им го дозволува дури и на децата. Потсетуваме, Анџелина во една прилика изјави дека секоја вечер таа им пее на своите деца приспивни песни и дека домашните задачи и образованието на децата се нејзин приоритет

Актуелно

ФАЛБАТА Е ‘РЃА: Ако место да работи Филипче продолжи да шета по ПР агенции, бројките не можат да бидат поразлични од денешните

Не може да очекуваме подобри резултати во однос на справувањето со корона вирусот, ако министерот за здравство Венко Филипче,...

НИКОЛОСКИ: Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори

Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори, нагласува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски. Тој...

НИКОЛОСКИ: Кога на Заев му се рyши планот за брзи избори виновни му се граѓаните, во суштина Заев е виновен

Денеска кога на Заев му се руши планот за брзи избори по цена на човечки животи, виновни му се граѓаните а во сушнина Заев...

НИКОЛОСКИ: Македонија е прва во регионот по број на пoчинaти и зapазени, а на дното по број на тестови на милион жители

Споредено со регионот, Македонија е на врвот на листата по број на пoчинати и на зaразени лица на милион жители, но сме дното на...

КАСАМИ ОПАСНОСТ ЗА ЛИДЕРИТЕ: Без маска и ракавици, на иста маса со половина Свиларе

Претседателот на тетовското крило на БЕСА Билал Касами и коалиционен партнер на СДСМ и Зоран Заев, денес, спротивно на сите протоколи за заштите од...

Повеќе вести