December 8, 2021, 4:52 am

МУКЛА ЗА 11 ПОЧИНАТИ БЕБИЊА, ГАЛАМА ЗА ДЕТЕТО ШТО КОЛАБИРАШЕ: Како функционира Твитер мочуриштето платено од владата на СДС и УСАИД!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Цели 100 дена, а особено во последните две недели ниту еден од вработените „твитераши“ во владата на Р.Македонија под раководство на Роберт Поповски, не најдоа за сходно да напишат една критика за работата на владата, онака како што тоа го правеа, додека платата ја земаа од фондовите на УСАИД, иако во животот се колнеа дека секогаш ќе останат опозиционери


11 деца починаа по болници за 10 дена, они се секираат за детето што се онесвести..само така…така треба…

Latest News

Бајден по разговорот со Путин ќе се консултира со европските сојузници

Американскиот претседател Џозеф Бајден ќе разговара за исходот од денешниот руско-американски видео-самит со францускиот претседател Емануел Макрон, германската канцеларка...

More Articles Like This