МУ ДАЛА ВТОРА ШАНСА: Памела Андерсон решила да ја обнови врската со 18 години помладото момче!

Поврзано

Tрамп: Со масkа изгледам како Осамениот ренџер

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој долго време одбиваше да носи маска во јавност го смени ставот истакнувајќи дека мисли...

ДАЛИ ЌЕ ИЗБЛЕДНАТ И ЛАГИТЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ : Заев игра топло – ладно и со граѓаните и со раководството на рудникот „Еуромакс“!

Денеска во Струмица се одржа мирен протест поради отворањето на рудникот за злато и бакар над селата Иловица и...

Дурловски: Македонија никогаш повеќе не смее да биде предмет на пазар, ние не газиме преку црвената линија, не сме исти

Игор Дурловски, носител на изборната единица 5 во своето обраќање во Ресен потенцираше дека му е огромна чест да...

Некогашната најпосакуваната русокоса во светот, Памела Андерсон (51), му дала уште една шанса на поранешното момче.
Памела, наводно, повторно е во врска со поранешнот момче, фудбалерот Адил Рами.

Иако се разделија минатата година во септември, Памела одлучи да му даде уште една шанса на 18 години помладиот фудбалер.

Инаку, пред да раскинат Памела и Адил биле заедно околу една година и живееја заедно во Франција.

33-годишниот Адил наводно ја прашал Памела во тоа време, но таа не сакала да се ожени, па наскоро тие се разделија.

Разделбата била најверојатно затоа што Памела сметала дека ги запоставувал близнаците што ги добил во 2016 година со неговата поранешна партнерка Сидони Бемонт.

Актуелно

МИХАИЛОВ ДО СДСМ : Господо од СДС, Вашите 5 минути поминаа, доаѓа правдата во Македонија!

После вчерашните обвинувања од страна на Кире Михаилов, партиски активист и член на ВМРО ДПМНЕ дека против него се...

Преговори нема ни годинава, Германија се пишмани

Германија, која од денеска го презема ротирачкото шестомесечно претседавање со Европската унија од Хрватска, не може да вети почеток на преговорите за членство со...

(Видео) Заев да каже за што ги пoтpoшил парите од Дака и дали го полни пpaвоcудcтвoто со негови луѓе за да бeгa од пpaвдaтa

Зоран Заев вчера призна дека се сретнал со српскиот бизнисмен кој го слушнавме како кажува дека му дал 300.000 евра. Заев мора да собере...

(Видео) Повторно дpaма во cyдницата, Боки 13 обвинyвa за намecтено cyдење

Денес во Кривичниот суд треба да започне судењето за „Меѓународен сојуз“, а на обвинителна клупа седат пратеничката Фросина Ременски и Бојан Јовановски. Овој предмет ќе...

Почнува пријавувањето за гласање на лицaтa со Koвид-19, во caмoизoлaција, бoлни, нeмoќни и хpoничнo бoлнитe

Почнува пријавувањето до Општинските изборни комисии на лицата со Ковид-19 и во самоизолација, на болните, немоќните и хронично болните за гласањето на предвремените парламентарни...

Повеќе вести