January 25, 2021, 7:57 am

МУ ДАЛА ВТОРА ШАНСА: Памела Андерсон решила да ја обнови врската со 18 години помладото момче!

Поврзано

Даниловски: Додека да пристигнат вakцините ќе стекнеме koлективен имyнитeт

Додека земјата чека да пристигнат вакцините, епидемиолозите велат дека речиси е достигнат колективниот имунитет. Според нивните пресметки, 47,5% од...

Само Македонија и Африка ќе чекаат до 2022 година за колективен имунитет

Африка ќе мора да чека „неколку недели ако не и месеци“ пред да прими вакцини „Ковид-19“ одобрени од Светската...

Педесет и две годишен жител на Шабац ангажирал убиец за својата сопруга

Жител на Шабац, Србија, 52-годишен е уапсен под сомнение дека ангажирал сограѓанин во декември минатата година да ја убие...
- Advertisement -

Некогашната најпосакуваната русокоса во светот, Памела Андерсон (51), му дала уште една шанса на поранешното момче.
Памела, наводно, повторно е во врска со поранешнот момче, фудбалерот Адил Рами.

Иако се разделија минатата година во септември, Памела одлучи да му даде уште една шанса на 18 години помладиот фудбалер.

Инаку, пред да раскинат Памела и Адил биле заедно околу една година и живееја заедно во Франција.

33-годишниот Адил наводно ја прашал Памела во тоа време, но таа не сакала да се ожени, па наскоро тие се разделија.

Разделбата била најверојатно затоа што Памела сметала дека ги запоставувал близнаците што ги добил во 2016 година со неговата поранешна партнерка Сидони Бемонт.

Latest News

Дневен xopockoп за понеделник (25. јануари 2021)

ОВЕН Работа: Ве интересира друга работа. Пробувате преку фамилијарни врски да најдете нова работа. Љубов: Брачниот однос е стабилен, без оглед...

More Articles Like This