МУ ПРОСТИЛА ДУРИ 105 НЕВЕРСТВА: Ванеса била две децении во брак со Коби

Поврзано

- Advertisement -

Коби Брајант денеска загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија. Беше оженет со Ванеса, но во нивниот однос не течело мед и млеко.

 

 

Според нејзините зборови, Коби ја изневерил дури 105 пати.
Сепак се смирил и се си дошло на свое место, но несраќата се им прекинала.

Се запознале во ноемвро 2020 година, а во април една година подоцна стапиле во брак. Во бракот ги добиле керките Бјанка,Наталија и Капри, како и ќерката Џина која денеска го изгуби животот во хеликоптерската несреќа. Трагедија е мал збор да се опише оваа несреќа.

 

 

Latest News

Брнабиќ: ЕУ постави опaceн преседан со билатералните прашања кои немаат никаква врска со европските интeграции

Постои опасен преседан кога станува збор за билатералните прашања, изјави српската премиерка Ана Брнабиќ по вчерашната меѓувладина конференција со...

More Articles Like This