Наместен мечот Ц.Звезда-Волгар ?!

  • February 13, 2017
  • Коментари
Големи сомнежи постојат дека пријателскиот меч  помеѓу екипите на Црвена Звезда и Волгар која заврши со резултат 3-3 на Кипар е наместен.
zvezdavolgar-104120
Според информации на Непрофитната организација „Федербет“ од Белгија која ги следи спорните детали околу обложувањето посебно истакнува дека во една руска обложувалница квотата за 3+ ( три и повеќе голови) паднала од 1.96 на 1.27 и тоа при резултат 0-0. Црвено-белите водеа против рускиот второлигаш со 3-1 се до 87-та минута но на крајот не успеаја да победат.
https://
Претходно «
Следно »