НАСМЕВКА ВРЕДНА МИЛИОН ДОЛАРИ: Нема да верувате колку пари добила Џулија Роберт за само една насмевка!

  • March 22, 2019

Во современиот свет, а особено во светот на познатите, станувало се поважно како да се збогатите. Една од дамите која ја заштити насмевката и заработува милиони само да се насмее е Џулија Робертс.

Имено, актерка која е позната по нејзината широка и убава насмевка, неодамна ја шокираше јавноста кога дозна дека за само една насмевка добила неверојатна цифра.
Глумицата за една реклама на која само се насмеала доби 1,2 милиони долари.

Претходно «
Следно »